Aitäh meie kallid kliendid ja koostööpartnerid!

Novembris 2021 täitub meil 16 tegusat aastat koolituskogemust nii maal kui merel. Üle 3500 rahuloleva koolitatava on meie väikese koolitusfirma jaoks suur saavutus. Oleme nende aastate jooksul koolitustel jaganud oma teadmisi, kogemusi ja andnud endast parema, et see kõik ka praktikas positiivset rakendust leiaks.
Eks meiegi oleme palju õppinud. Pedagoogina tean, et iga väike koolijüts suudab tavaliselt rohkem küsida, kui ükski õppekava õpetust ette näeb. Nii on ka täiskavanute koolitamisega, et igal koolitusel õpib lektor/treener ka ise läbi koolitatavate kogemuste. Aitäh kõikide küsimuste eest, millele me kohe vastata ei ole osanud!

Oleme jätkuvalt seisukohal, et koolitust ei korraldata selleks, et linnuke tabelisse saada. Mida lühem, mida sisutihedam- seda kasulikum osalejale. Seetõttu oleme ka viimasel ajal keskendunud ennekõike ettevõttesisestele koolitustele, et lahendada konkreetseid kitsaskohti ja toetada spetsialiste nende tegevusvaldkondades.

Aga ega koolitust ei pea ka alati väga konstruktiivselt läbima- saab ka lõbusalt ja erinevates olukordades, ehk alati on võimalik mingi uus olukord või keskkond välja pakkuda. Võime pidada koosolekut lasteaias või minna talvel merele purjetama või lihtsalt istuda maha meie hubases Jahimajas kaminatule ees ja elu ilu üle arutleda.
Olete ikka oodatud kõikide oma murede ja rõõmudega!

Täname meeldiva koostöö eest kõiki häid koostööpartnereid, koolitatavaid ja koolitajaid!

Siiralt kõike head soovides,

Agnes Nõu
Amiks Koolitused
juhataja